• April 21, 2024 1:08 pm

ndeshja me teuten

  • Home
  • Dhe turpi vazhdon, Kukësi mundet 4 me 1 nga Teuta

Dhe turpi vazhdon, Kukësi mundet 4 me 1 nga Teuta

Teuta ka mundur me shifrat 4-1 Kukësin në një ndeshje që mund të jetë shumë vendimtare sa i përket të dy skajeve të tabelës. Durrsakët kanë marrë tre pikë të…

Kukësi i “sakatuar”, gjashtë mungesa ndaj Teutës, Evropa në rrezik

Kukësi nuk fiton prej ndeshjeve në kampionat dhe ka vënë në dyshim pjesëmarrjen në Evropë. Por sikur të mos mjaftonte kjo, në kampin verilindor ka probleme me mungesat. Kukësi shkon…

Kukesi eleminohet nga Kupa

FT/ Teuta 1-0 Kukësi Është mbyllur ndeshja në stadiumin “Niko Dovana” mes Teutës dhe Kukësit me rezultatin 1-0 për vendasit. Një gol i shënuar nga Teuta në pjesën e parë…