• April 21, 2024 12:49 pm

plagosje me thike

  • Home
  • Plagosje me thikë në Kukës

Plagosje me thikë në Kukës

Ka rënë në pranga 52-vjeçari me inicialet I. D., pasi plagosi me thikë 19-vjeçarin me inicialet J. V. Ngjarja ka ndodhur në Shtanë të Kukësit. Uniformat blu bëjnë me dije…

Plagosje me thikë, në kërkim babai me dy djemtë

Policia e Tropojës ka shpallur në kërkim babanë dhe dy djemtë e tij, pasi kanë plagosur një shtetas. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Tropojë shpallën në…

Sherr me thika, plagoset rëndë një i ri në Kukës

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne Kukes. Nje i ri eshte qelluar me thike dhe ndodhet ne gjendje te rende. Autori eshte ne kerkim Policia e…