• April 21, 2024 11:47 am

policia tropoje

  • Home
  • Asgjësohen 686 bimë kanabis në Tropojë

Asgjësohen 686 bimë kanabis në Tropojë

Në vijim të kontrolleve antikanabis, me shërbime nga toka dhe me dronë, shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës kanë finalizuar fazën e katërt të operacionit policor të koduar ‘Bjeshkët…

Dyshohet të ketë abuzuar seksualisht me një 16-vjeçare, arrestohet i riu në Tropojë

Një 25-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Tropojë pasi dyshohet të ketë abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur. Bëhet e ditur se 25-vjeçari, banues në Shënavlash, Durrës…

Plagosje me thikë, në kërkim babai me dy djemtë

Policia e Tropojës ka shpallur në kërkim babanë dhe dy djemtë e tij, pasi kanë plagosur një shtetas. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Tropojë shpallën në…

Zhduken dy turistë në Valbonë

Dy turistë të huaj, të cilët po lëviznin në këmbë nga Valbona drejt Thethit janë zhdukur, që prej mbrëmjes së djeshme. Sipas policisë, kërkimi për turistët nga Suedia dhe Rusia…

‘Është toka ime’/ Arrestohet tropojani që bllokonte rrugën

Policia e Tropojës ka arrestuar ditën e sotme një 66-vjeçar, pasi ishte kthyer në një problem për banorët e zonës. 66 vjeçari kishte bllokuar rrugën që lidh lagjen ‘Hysenukaj’ me…

Kontrolle për lojërat e fatit në Tropojë, një i arrestuar

Një i ri është vënë në pranga nga Policia e Tropojës, pasi i është gjetur një pajisje lojërash fati në një lokal të tij. Njoftimi i Policisë së Kukësit: Drejtoria…

Të shtëna me armë në Tropojë, plagoset rëndë 35-vjeçari

Plagosi me armë zjarri 35 vjeçarin, por falë reagimit në kohë të Policisë, identifikohet dhe shoqërohet në Komisariatin e Tropojës autori i dyshuar i plagosjes. Më datë 04.10.2020, rreth orës…

Humb jetën i riu në Tropojë

Një i ri ka humbur jetën në Bujan të Tropojës, duke punuar në një pikë inertesh. Policia lokale bën të ditur se ka arrestuar pronarin e kësaj pike. Njoftimi i…

Plagoset një polic në Tropojë

Një polic është plagosur sot në Tropojë, pas një sherri me fqinjin e tij për një pronë. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme. Polici është në spital jashtë rrezikut për…