• Tue. May 28th, 2024

rastet e reja me koronavirus

  • Home
  • Koronavirusi/ Ja sa raste të reja u shënuan sot në Kukës

Koronavirusi/ Ja sa raste të reja u shënuan sot në Kukës

Vazhdojnë rastet e reja me koronavirus në Kukës. Kështu thuhet në raportimin ditor të Ministrisë së Shëndetësisë. Sipas ministrisë, 3 raste janë në Kukës dhe 2 raste në Tropojë. ‘Gjatë…

10 raste të reja me Covid-19 në Kukës

Janë shënuar raste të reja me koronavirus Covid-19 në qarkun e Kukësit. Sipas të dhënave të bëra publike nga ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë shënuar 3…

Përkeqësohet situata në Kukës, rritet numri i të infektuarve

Situata nga koronavirusi në zonën e Kukësit fatkeqësisht ka ardhur duke u përkeqësuar. Ditën e sotme janë regjistruar 11 raste të reja infektimesh, nga 7 raste që ishin ditën e…

Koronavirusi/ 1 rast në Has dhe 4 në Tropojë

Raste të reja me koronavirus edhe në Has dhe Tropojë. Nga të dhënat e sotme, mësohet se një rast i ri është evidentuar ditët e fundit në Has. Bëhet fjalë…