• Sun. Jun 23rd, 2024

Rastet me Covid

  • Home
  • VIDEO/ Në tre ditët e fundit mbi 50 raste të reja me Covid në Kukës

VIDEO/ Në tre ditët e fundit mbi 50 raste të reja me Covid në Kukës

Janë mbi 50 raste të reja me koronavirus të identifikuara në Kukës në 3 ditët e fundit. Por edhe pse rastet janë të shumta, qytetarët kuksianë duket se nuk i…

VIDEO/ 3 fëmijë në Has të prekur nga varianti Delta i Covid

Përveç rasteve të infektimit të moshave të mëdha, në Has janë infektuar edhe 3 fëmijë me koronavirus të variantit Delta. Këtë e ka konfirmuar për RTSH Kukësin, mjeku pediatër në…

Dibra, qarku më pak i prekur nga Covid

Rastet me koronavirus që prej Janarit të 2021 janë identifikuar nga epidemiologët në çdo cep të Shqipërisë, madje dhe në fshatrat më të izoluar dhe me një numër të kufizuar…

Koronavirusi, Kukësit sot zero raste, Hasi 3 raste të reja

Kukësit sot nuk ka asnjë rast të ri me koronavirus të raportuar nga ministria e Shëndetësisë. Një ditë më parë në Kukës, zyrtarisht ishin 7 raste të reja, ndërsa sot…

Sërish shume raste me koronavirus në Kukës

Nuk po njeh ulje numri i personave të infektuar me koronavirus në Kukës. Siç bëhet e ditur sot janë 7 rasts të reja në Kukës. Po 7 raste janë regjistruar…

Thyhet rekordi në Kukës, ja sa raste me Covid janë sot

Situata e koroanvirusit në Kukës është e rëndë. Sot është thyer dhe rekordi i infektimeve të reja në Kukës. Asnjë ditë nuk ka pasur kaq shumë raste sa sot. Bëhet…

Koronavirusi/ Ja sa raste ishin në Kukës, Has e Tropojë

Vazhdojnë rastet e reja me infektime nga koronavirusi në Kukës. Sipas ministrisë së shëndetësisë gjatë ditës së sotme është shënuar një rast i ri në Kukës. Ndërkaq më shumë raste…

Rikthehet koronavirusi në Kukës/ Ja sa raste të reja janë shënuar sot

Pas disa ditë pa raste të reja me koronavirus, Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur sot, se në Kukës është rikthyer Covid 19. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, në Kukës…

Raste të shumta me koronavirus në Has

Hasi ka shënuar disa raste me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, në Has në 24 orët e fundit janë shënuar 5 raste me koronavirusin Covid-19.…

Rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Kukës

Ka pësuar rritje numri i personave të infektuar me koronavirus në Kukës. Një ditë më parë u raportua vetëm 1 rast në Kukës, ndërsa sot numri është rritur. Bëhet fjalë…