• Tue. May 21st, 2024

reprtazh nga Kukesi

  • Home
  • Reportazh/ Qyteti i ‘pasur’ ku ulet këmbëkryq ‘mjerimi’

Reportazh/ Qyteti i ‘pasur’ ku ulet këmbëkryq ‘mjerimi’

Nga Briselda Hoxha Sapo zbritëm në Kukës, në qytetin që duket se e ka kapluar një heshtje e madhe dhe ku ndihet shumë mungesa e të rinjve të këtij qyteti.…