• Sat. Jun 22nd, 2024

sherr ne kukes

  • Home
  • U përleshën me njëri-tjetrin, plagosen 2 persona në Kukës

U përleshën me njëri-tjetrin, plagosen 2 persona në Kukës

Një person u arrestua në flagrancë, teksa një tjetër u procedua penalisht në Kukës, si pasojë e një sherri të dhunshëm ku u përfshinë. Mësohet se 34-vjeçari E. Kaculi ka…

Sherr me thika, plagoset rëndë një i ri në Kukës

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e djeshme ne Kukes. Nje i ri eshte qelluar me thike dhe ndodhet ne gjendje te rende. Autori eshte ne kerkim Policia e…