Gjykata e Kukësit nis gjyqin ndaj Fjolla Morinës

Gjykata e Kukësit pranon kërkesën e Fjolla Morinës për gjykim të shkurtuar. Këngëtarja akuzohet nga prokuroria për ‘trafik të armëve’. Nga Bashkim Shala-BIRN Gjykata e Kukësit zhvilloi të enjten seancën e parë ndaj këngëtares Fjolla Morina, e akuzuar nga prokuroria për ‘trafik armësh’, pasi u kap me një pistoletë në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës….

Read More