• Mon. May 27th, 2024

Ylber Vata

  • Home
  • Kandidatët e PD-së, kush janë kuksianët që konkurrojnë në Tiranë

Kandidatët e PD-së, kush janë kuksianët që konkurrojnë në Tiranë

Dhjetëra kuksianë janë në listat për kandidatë të Partisë Demokratike në Tiranë. Në zgjedhjet e sotme të zhvilluara në degët e PD-së në kryeqytet dhe në Kamzë, janë 17 kandidatë…

Ylber Vata, drejtuesi i bisturisë së parë anti-Covid 19, mjeku me karrierë 32 vjeçare nga Surroj i Kukësit

Nga Vasil Dardha Situata e pazakontë me të cilën përballet vendi, si pasojë e përhapjes së virusin Corona ka bërë që veç kufizimit të lëvizjes duke qëndruar në shtëpi dhe…