• Sat. Jun 22nd, 2024

zgjedhjet ne kukes

  • Home
  • Gara për bashkinë e Kukësit, me sytë nga Londra dhe Birmingami

Gara për bashkinë e Kukësit, me sytë nga Londra dhe Birmingami

Admir Sinamati i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ dhe Safet Gjici i Partisë Socialiste po garojnë për Bashkinë e Kukësit – një zonë ku kryefjalë është emigrimi në Mbretërinë e Bashkuar dhe…

Takim madhështor në Kukës/ Berisha: Fitoren tonë të pamposhtur, nuk e mposhtin dot as paratë, as kërcënimet

Kryetari i PD, Sali Berisha zhvilloi takimin elektoral të radhës me kandidatin për Bashkinë Kukës, Admir Sinamati. Duke kërkuar mbështetjen e qytetarëve, dhe duke iu kërkuar të bëjnë zgjedhjen e…

VIDEO/ Kandidati për bashkinë, Admir Sinamati: 5 prioritetet e mia për Kukësin

Kandidati i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ për bashkinë e Kukësit, Admir Sinamati në një reportazh të gjatë ka prezantuar veten për ata qytetarë që nuk e njohin dhe që duan ta…

Rezultati i Exit Poll: PD fiton bindshëm në Kukës

Top Channel ka bërë publike rezultatet e Exit Poll të realizuar nga Albanian Post për zgjedhjet e 25 prillit në vendin tonë. Në qarkun e Kukësit rezulton se PD merr…