• April 21, 2024 1:29 pm

Zgjedhjet

  • Home
  • Rezultati i Exit Poll: PD fiton bindshëm në Kukës

Rezultati i Exit Poll: PD fiton bindshëm në Kukës

Top Channel ka bërë publike rezultatet e Exit Poll të realizuar nga Albanian Post për zgjedhjet e 25 prillit në vendin tonë. Në qarkun e Kukësit rezulton se PD merr…

Mos e shit votën, sepse ti vlen-Nga Sulejman Dida

Për anji çmim mos e shit votën, sepse ti vlen. Nëse e shet votën je bespremë, ‘bespremit iu shkimtë hisja’, thotë Kanuni. Asht besë edhe kushtetuese që e kanë ndërtue…

Sondazhi/ Nëse do të votohej sot, Ju kë do të zgjidhnit nga emrat e mëposhtëm?

Nëse zgjedhjet do të zhvilloheshin sot dhe ju do të kishit përpara listën e mëposhtme të kandidatëve të propozuar nga anëtarësia e Partisë Demokratike, ju kë do të votonit? Lista…