Testimi/ Te Kukësi dalin të gjithë negativ ndaj koronavirusit

Kukësi ka marrë lajmin e mirë në prag të përballjes kundër Wolfsburgut e vlefshme për eliminatoret në Europa League.

Klubi verilindor njofton se asnjë futbollist dhe anëtar i klubit të Kukësit nuk është infektuar me kooronavirus.

Njoftimi i klubit të Kukësit:

Klubi i Kukësit njofton opinionin se sot janë marrë përgjigjet e testit të dytë që u zhvillua ditën e djeshme!

FATMIRËSISHT, të gjithë kanë rezultuar NEGATIV! Ekipi, stafi teknik, stafi organizativ dhe ndihmësit e kësaj ndeshjeje, kanë rezultuar negativ në test!

Skuadra do të zhvillojë sot stërvitjen e fundit para ndeshjes dhe konferencën e shtypit! Ndeshja ndaj Wolfsburg do të zhvillohet të enjten në ‘Air Albania Stadium’, nga ora 20:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi, prej 3 ditësh me zero raste nga koronavirusi

Wed Sep 16 , 2020
Prej 3 ditësh Kukësi nuk është në listën e zonave me koronavirus. Kështu bëhet e ditur nga raportimet ditore të Ministrisë së Shëndetësisë. Dita e fundit që Kukësi ishte në listën e ministrisë së Shëndetësisë është data 13 shtator. Në këtë ditë kishte 6 raste me koronavirus në Kukës dhe […]