Tragjedi në Rrugën e Kombit te karburant Toma, 4 të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Kombit, në aksin Milot-Rrëshen.

Nje aksident ka ndodhur prane karburant Toma.

Burimet policore bëjnë me dije se nga aksidenti dyshohet se kanë mbetur të vdekur 4 persona. Po ashtu ka edhe të plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Rubikut, ndërsa shkaqet e tij janë ende të paqarta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Aksidenti i rëndë në Rrugën e Kombit, shuhet një familje nga Kosova

Thu Jan 14 , 2021
Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjik i ndodhur këtë mbrëmje në Rrugën e Kombit, prane karburant Toma Aksidenti i rende ka aksin rrugor Rrëshen-Rubik. Viktimat janë pjesëtarë të së njëjtës familje, nga Kosova. Te vdekur kane mbetur burri, gruaja dhe 2 femije. Nje femije i trete eshte në gjendje […]