Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Një person është dërguar pa shenja jetë në emergjencë dje në Suharekë.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri AK-47 dhe një gëzhojë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Rasti në fjalë është cilësuar si vdekje e dyshimtë nga Policia e Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Pas 2 ditësh me zero raste, koronavirusi rikthehet fort në Kukës

Thu Sep 3 , 2020
Ashtu edhe siç pritej, pas 2 ditësh me zero raste, sot në Kukës koronavirusi Covid-19 është rikthyer fort, me disa raste. Sipas ministrisë së Shëndetësisë, gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar në Kukës, 7 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu janë shënuar edhe 3 raste të reja me koronavirus […]