VIDEO/ Aksidenti i frikshëm me 5 makina të përplasura në Rrugën e Kombit

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Milot-Rubik.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se janë 5 makina që janë përplasur me njëra-tjetrën. Dëmet materiale janë shumë të mëdha.

Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur, por vetëm disa të lënduar lehtë.

Siç edhe shikohet nga pamjet aksidenti ka qenë vërtetë i frikshëm, për shkak të përmasave të shkatërrimit të makinave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Sa raste me koronavirus kishte sot në Kukës?

Sun Sep 6 , 2020
Sot është dita e 2-të pa raste të reja me koronavirus në Kukës. Kështu bën të ditur ministria e Shëndetësisë. Në raportimin e sotëm nuk kishte asnjë rast të raportuar në Kukës dhe në Tropojë. Në rang qarku Kukësi, kishte vetëm 1 raste me koronavirus të raportuar në Has. ‘Gjatë […]