VIDEO/ Bllokohet Rruga e Kombit, nuk ka kush e pastron dëborën

Dështim total!

Reshjet e sotme të borës kanë bllokuan Rrugën e Kombit.

Shkak është bërë mungesa e borëpastrueseve.

Edhe pse qytetarët paguajnë taksë, asnjë borëpastruese nuk ka dalë të sigurojë qarkullim të lirshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

U dënua me 16 muaj burg, ish-kreu i Bashkisë Has apelon vendimin e GJKKO-së

Tue Mar 23 , 2021
Adem Lala, ish kreu i bashkisë së Hasit ka ankimuar vendimin e dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. Lala e ka depozituar apelin në datë 17 mars. Shorti për shqyrtimin e kësaj çështjeje i ka rënë gjyqtares Albana Boksi, por për shkak se […]