VIDEO/ Ç’po ndodh me stadiumin e Kukësit? E inspekton dhe Duka

Presidenti i nderit të Kukësit, Safet Gjici, ndoqi punimet në stadiumin e ri të verilindorëve së bashku me kreun e FSHF-së Armand Duka.

Sipas Gjicit, impianti i ri do të jetë gati në periudhën shtator-tetor.

Ai shtoi se klubi do të luftojë sërish për të sjellë titullin kampion në qytetin verilindor të Shqipërisë, pasi skuadra e Orges Shehit nuk ia doli të mposhtte dot Tiranën.

‘Ne besojmë se në shtator-tetor përfundon dhe do të rikthehemi fuqishëm në fushën tonë. Kemi një ekip shumë të mirë dhe do ta përforcojmë edhe më shumë për rikthyer titullin kampion në Kukës, sepse tifozët e këtij qyteti e meritojnë’, deklaroi Gjici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO LAJM/ Kuajt në Krue të Bardhë

Tue Jul 21 , 2020
Kjo foto eshte bere nje dite me pare tek vendi qe njihet me emrin Kroi i Bardhe   admin See author's posts