• Tue. May 21st, 2024

VIDEO/ Dalin pamjet e aksidentit tragjik te ura e Mamzit

Një aksident me vdekje ndodhi këtë të diel në Kukës ku një mjet ka humbur kontrollin dhe ka rënë në liqenin e Fierzës.
Si pasojë humbi jetën Sul Demnushi, 55 vjeç, dhe ka shpëtuar mrekullisht i biri.

Ne kete video shihen edhe momentet e fundit para se makina te përfundonte ne liqen. Nga pamjet vihet re se makina nuk ka qene me shpejtësi dhe është ende e paqarte se si drejtuesi i mjetit humbi kontrollin e mjetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *