One thought on “VIDEO e goooolit të Kuper/ Kukësi kalon në avantazh, 2 me 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Golat me VIDEO/ Kukësi fiton 2-1, kualifikohet për në raudin e dytë të Europa Lige

Thu Aug 27 , 2020
Kukesi fiton 2 me 1 dhe kualifikohet per ne raudin e dyte te Europa Lige Golat u shenuan nga Eze me penallti dhe Kuper.   Në minutën e 56′ Eze kalon në avantazh skuadrën verilindore nga pika e bardhë e penalltisë. Në minutën e 81’ Krastev barazon shifrat pas harkimit […]