VIDEO/ Fluksi i lartë i lëvizjeve, trafik mbi urën e Drinit të zi

Lëvizjet e shumta të shqiptarëve të Kosovës dhe kamionëve të mallrave kanë sjellë që tani problematikë në Kukës.

Ura mbi Drinin e zi që është edhe porta hyrëse për në Kukës dhe drejt Kosovës, ka bërë që të ketë trafik.

Mijëra makina, kamionë dhe autobusë kalojnë përditë mbi urë dhe problematike është kthesa mjaft e ngushtë që mjetet të futen në Rrugën e Kombit.

Ndiqni kronikën e përgatitur nga RTSH Kukësi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësit i ikën një mesfushor, nuk u arrit kontrata

Fri Jul 16 , 2021
Agim Ibraimi nuk është me pjesë e skuadrës së Kukësit! Futbollistit i përfundoi kontrata me klubin e Kukësit dhe pavarësisht diskutimeve për rinovimin e kontratës, nuk është gjet gjuha e përbashkët mes tyre. Njoftimi i Klubit të Kukësit: Agim Ibraimi nuk eshte me pjese e skuadres sone! Futbollistit i perfundoi […]