VIDEO-FOTO/ Bicaj-Brekijë, një shteg i ri për tu vizituar në Kukës

Nuk kanë të ndalur vizitorët e natyrës në Bjeshkët e Kukësit

Sot 50 Natyrdashës vizituan Shtegun Brekijë-Tërshenë -Bicaj

Grupi i  Adriatik Gacaferi Rinor Kadria

#KosovaMonatainClub


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit

Mon Jun 7 , 2021
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit. Dy automjete janë përplasur me njëra- tjetrën në afërsi të Fanit, në Mirdite. Nga përplasja e dy makinave raportohet për persona të plagosur. Mjetet e përplasura janë një Audi Q7 me targa angleze dhe një Wolksvage Passat me targa të […]