VIDEO/ Gripi sezonal dhe Covid, shqetësime të vjeshtës, flet mjeku Elezi

Read Time:15 Second

Kujdesi ndaj shëndetit gjatë kësaj periudhe, kur dhe gripi sezonal qarkullon në masë për shkak të luhatjeve atmosferike, është më i madh.

Por ka edhe një arsye tjetër, frika nga covid 19.

Mjeku i familjes Avdi Elezi thotë se rastet me grip sezonal janë të lehtë dhe pa shqetësime të ndjeshme.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Çmime të papërballueshme, qytetarët e Kukësit siç hyjnë, ashtu dalin nga tregu
Next post Kukës/ Shoferi del nga rruga me makinë, gjen vdekjen i riu