VIDEO/ Infektimet me Covid, kuksianët kurohen në Prizren dhe Gjakovë

Read Time:20 Second

Janë me dhjetëra qytetarë të prekur me Covid nga veriu i Shqipërisë që janë trajtuar në Kosovë.

Aktualisht në Prizren e në Gjakovë janë të shtruar 10 pacientë.

Shumica prej qytetarëve kuksianë janë kuruar në spitalin e Prizrenit dhe Gjakovës, duke shmangur ardhjen në Tiranë.

Edhe hasanjët dhe tropojanët kanë gjetur ndihmë mjekësore në Spitalin e Gjakovës më së shumti.

Ndiqni kronikën e përgatitur nga RTSH Kukësi:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/ 62 vite Radio Kukësi
Next post VIDEO/ Rikonstruktohet rruga te Turizmi i ri