Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Pas largimeve, Kukësi blen ish-mesfushorin e Kamzës

Thu Oct 1 , 2020
Pas largimeve të shumta në skuadër, Kukësi tashmë duhet të fillojë të punojë për merkaton në hyrje. Dhe, verilindorët nuk kanë humbur kohë, teksa pas zyrtarizimit të mbrojtësit Mehdi Hetemaj, tashmë kanë zyrtarizuar edhe një mesfushor. Bëhet fjalë për Ersil Ymerin, i cili së fundmi është aktivizuar në Superligën e […]