VIDEO/ Maturantët kuksianë sërish në qendër të vëmendjes me zgjedhjet e tyre

Nuk është hera e parë që maturantët kuksianë janë bërë pjesë e medieve.

Edhe këtë vit një grup të rinjsh nga Kukësi janë kthyer në qendër të vëmendjes me mënyrën e tyre të festimit të mbrëmjes së maturës.

Të rinjtë janë veshur si personazhet e serialit të famshëm ‘Peaky Blinders’ dhe me një makinë ‘Benz’ me targat e ‘Mbretëreshës’, iu bashkuan bashkëmoshatarëve të tyre në mbrëmjen e maturës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO historike/ Si u ndërtua Kukësi i Vjetër

Fri Jun 25 , 2021
Këto janë foto të qytetit të Kukësit të Vjetër në ndërtim e sipër. Fotografitë  janë publikuar nga Naim Palushi në profilin e tij në Facebook. Pamjet janë të Kukësit në vitet e para mbasi u shpall qendër administrative. Kukësi u shpall Qytet, Bashki dhe qendër e Prefekturës së Kosovës në […]