VIDEO/ Nxirret trupi i pajetë i të riut që u mbyt në liqenin e Novosejt

Read Time:38 Second

Gjendet trupi i pajetë i 19 vjeçarit të mbytur në rezervuar

Sot në mëngjes polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të 19-vjeçarit me inicialet S. B., banues në fshatin Borje.

19 vjeçari është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në rezervuarin e fshatit Novosej në njësinë administrative të Shishtavecit.

Njoftimi i Policisë së Kukësit

Më datë 04.09.2020, polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të shtetasit S. B., 19 vjeç, banues në fshatin Borje.

Shtetasi S. B. është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post ‘Benz-in’ plot me sirian, kapet në Morin i moshuari nga Tirana
Next post Koronavirusi, rritet numri i rasteve në qarkun e Kukësit