VIDEO/ Nxirret trupi i pajetë i të riut që u mbyt në liqenin e Novosejt

Gjendet trupi i pajetë i 19 vjeçarit të mbytur në rezervuar

Sot në mëngjes polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të 19-vjeçarit me inicialet S. B., banues në fshatin Borje.

19 vjeçari është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në rezervuarin e fshatit Novosej në njësinë administrative të Shishtavecit.

Njoftimi i Policisë së Kukësit

Më datë 04.09.2020, polumbarët e Reneas, në bashkëpunim me strukturat e DVP Kukës, kanë gjetur dhe nxjerrë trupin e pajetë të shtetasit S. B., 19 vjeç, banues në fshatin Borje.

Shtetasi S. B. është mbytur ditën e djeshme gjatë kohës që ka qenë duke u larë në një rezervuar në fshatin Shishtavec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Koronavirusi, rritet numri i rasteve në qarkun e Kukësit

Fri Sep 4 , 2020
Ka vijuar të rritet numri i rasteve me koronavirusin Covid 19 në qarkun e Kukësit. Ndërkaq në ditën e fundit janë evidentuar 3 raste të reja me koronavirus ne Kukes, ndryshe është në Has. Sipas asaj që bën të ditur ministria e Shëndetësisë, në Has janë 6 raste të reja […]