VIDEO/ Pensionistët kuksianë të pakënaqur me bonusin e miratuar për festat

Read Time:21 Second

Pensionistët e Kukësit nuk janë të kënaqur me bonusin e dhënë për festat e fundvitit.
Ata janë shprehur se me kaq para sa janë dhënë, nuk mjafton pasi çmimet e produkteve janë rritur shumë muajt e fundit.

Për fundivitin janë dhënë për pensionistët 50 mijë lekë të vjetra.

Pensionistët shprehen se rritja e çmimeve për këtë vit është shumë i lartë dhe ai 50 mijë lekësh nuk ndikon fare.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Një i arrestuar tek ‘Mbikalimi i Gostilit’
Next post Referendumi i durimit të madh!