VIDEO/ Radhë të gjata në doganë e Morinit, shqiptarët e Kosovës kthehen në shtëpi

Ashtu dhe sic pritej, rradhe te gjata jane krijuar mbremjen e sotme ne doganen e Morinit ne Kukes.

Duke pare dhe trafikun kilometrik ne Rrugen e Kombit, duket se radhet ne dogane do te vazhdojne.

Mijera shqiptare te Kosoves kane kaluar fundjaven ne bregdetin e Shqiperise dhe tani kthehen ne banesat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *