VIDEO/ Radhë të gjata në doganë e Morinit, shqiptarët e Kosovës kthehen në shtëpi

Ashtu dhe sic pritej, rradhe te gjata jane krijuar mbremjen e sotme ne doganen e Morinit ne Kukes.

Duke pare dhe trafikun kilometrik ne Rrugen e Kombit, duket se radhet ne dogane do te vazhdojne.

Mijera shqiptare te Kosoves kane kaluar fundjaven ne bregdetin e Shqiperise dhe tani kthehen ne banesat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

I riu nga Kosova kapet në Morin, iu gjet një ‘Zastava’ me vete

Mon Sep 7 , 2020
Një i ri nga Kosova është arrestuar në doganën e Morinit në Kukës, pasi qarkullonte me armë. Policia thotë se ka sekuestruar një pistoletë të tipit ‘Zastava’. Njoftimi i Policisë së Kukësit: Qarkullonte me armë zjarri në drejtim të Kosovës, por vihet në pranga nga Policia Kufitare e Morinës, 25-vjeçari […]