VIDEO/ Rama në Kukës, premton investime të tjera

Read Time:36 Second

‘Skuadra #PS2020 do të jetë një skuadër e eksperiencës dhe energjive të reja, e gjeneratave të bashkuara në ambicien për Shqipërinë që Duam, me pasionin e vullnetin për ndryshimin e vazhdueshëm, bindjen e vendosmërinë për të zhvilluar ekonominë, fuqizuar më tej arsimin e modernizuar më tutje shëndetësinë, forcuar urat e reja mes qytetarëve e shtetit, duke e ngritur vendin tonë në nivelin e shpresave të njerëzve të zakonshëm, përmes një politike të ushqyer nga atdhedashuria e respekti për njëri-tjetrin’, – tha gjate fjales se tij Edi Rama.

Kush ndan me ne ambicien për Shqipërinë Europiane dhe kurajon për të ecur më shpejt përpara në misionin tonë, le ta shprehë pa ngurrim dëshirën që t’i bashkohet skuadrës sonë përmes platformës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Raste të shumta me koronavirus në Tropojë
Next post Në nderim të poetit Bajazit Cahani-Nga Petrit Palushi