VIDEO/ Rikonstruktohet rruga te Turizmi i ri

Read Time:11 Second

Rikonstruksioni i rrugës së turizmit është drejt përfundimit, pavarësisht kësaj banorët sërish po e shfrytëzojnë për të ecur, sidomos në ditët me diell.

Ata e vlerësojnë punën e bërë deri tani dhe kanë edhe kërkesa të tjera.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post VIDEO/ Infektimet me Covid, kuksianët kurohen në Prizren dhe Gjakovë
Next post Rruga e re për te aeroporti pa trotuare, nxënësit rrezikojnë jetën, prindërit në protestë