VIDEO/ Sfidantja, portret i volejbollistes dhe aktores, Silvana Krasniqi

Silvana Krasniqi është një ndër personalitetet e shquara të qarkut Kukës, e cila që në moshë të vogël spikati me talentin e saj në volejbol e aktrim.

Për kuksianët ajo mbetet simboli i asaj epoke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *