VIDEO/ Shaqir Shehu, Besnik Hallaçi dhe Bujar Spahiu shpallen ‘Nderi i Qarkut Kukës’

Tre personalitet kuksiane janë shpallur ‘Nderi i Qarkut Kukës’, nga Këshilli i qarkut të Kukësit.

Dy prej personaliteteve Shaqir Shehu dhe Besnik Hallaçi janë shpallur ‘Nderi i Qarkut Kukës’ pas vdekjes, pasi humbën jetën për shkak të koronavirusit.

Ndërkaq Këshilli i qarkut shpalli ‘Nderi i Qarkut Kukës’ edhe kreun e Komunitetit Mysliman, Bujar Spahiu, për kontributin e tij të gjerë.

Më poshtë ndiqni kronikën e RTSH Kukësi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

VIDEO/ Kukësi i pastër nga koronavirusi, nga sot asnjë rast aktiv me Covid

Tue Jun 29 , 2021
Kukësi ka dalë nga harta e koronavirusit në Shqipëri. Në buletinin ditor të ditës së sotme të ministrisë së Shëndetësisë, Kukësi nuk është fare në listën e zonave me raste aktive. Një ditë më parë në Kukës ishte vetëm 1 rast aktiv me koronavirus, ndërsa sot Kukësi nuk është fare […]