VIDEO/ Supergol i Kukësit, 1 me 0 përballë Vllaznisë

Read Time:16 Second

Kukësi po fiton me rezultatin 1-0 ndaj Vllaznisë, në ndehsjen e vlefshme për javën e gjashtë në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 29’ ishte Shqiprim Taipi ai i cili shënoi për verilindorët. Futbollisti 24 vjeçar realizon një supergol nga distanca teksa e ka dërguar topin në trekëndëshim e mbrojtur nga portieri Zogoviç.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Fillon shtrimi i tapetit në stadiumin e Kukësit, inaugurimi …
Next post Kukësi mposht Vllazninë dhe ngjitet në krye