VIDEOLAJM/ Në majë të Gjallicës

‘Fort po shndrin ai diell, por pak po ngroh’.

Kështu mund të përkufizohet sot një udhëtim në majë të Gjallicës, në Kukës.

Guida Turistike Al-Ben Guide Kola, së bashku me disa të apasionuar pas udhëtimeve e ngjitjeve ka vizituar sot majën e Gjallicës.

Siç edhe mund ta shikoni nga video, pamja aty është mahnitëse edhe pse e akullt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Reshje dhe erë, ja si paraqitet situata e motit në Kukës

Tue Feb 9 , 2021
Situata e motit është karakterizuar me reshje shiu me intensitet mesatar  dhe i shoqëruar me erë në të gjithë Qarkun Kukës. Më poshtë situata në qark: Situata deri në orën 8:00 datë 9 shkurt 2021 në Qarkun Kukës është si më poshtë: Situata e motit është karakterizuar me reshje shiu […]