Votat për kandidatët e PD dhe PS/ Ja kush e fitoi Tropojën

Qytetarët e Tropojës kanë votuar për kandidatët e tyre.

Pasi i kanë dhënë votës partive, ata kanë përzgjedhur dhe kandidatët.

Më poshtë mund të shikoni se si shpërndahen votat në Tropojë.

Votat për kandidatët e PD në Tropojë:

Flamur Hoxha 175

Isuf Çela 3567

Shyrete Koka 32.

Votat për kandidatët e PS në Tropojë:

Gerta Duraku 63

Petrit Malaj 2020

Halim Dauti 40 vota

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Ja si ndahen votat për kandidatët në Kukës, kush mori më shumë vota

Wed Apr 28 , 2021
Kukësi është i pari qark që ka mbyllur procesin zgjedhor. Pasi mbylli numërimet për partitë, Kukësi ka mbyllur dhe numërimet për kandidatë. Në qarkun e Kukësit, kandidati që ka marrë më shumë vota është Flamur Hoxha i PD-së. E dyta është Gerta Duraku e PS, i treti Isuf Çelaj i […]