Zhduket një grua

Read Time:29 Second

Në fshatin Serbicë e Ulët të Komunës së Prizrenit është zhdukur një grua

Policia e Kosovës njofton se rasti është bërë i ditur nga babai i të zhdukurës. Sipas tij, vajza është larguar nga shtëpia e bashkëshortit dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

‘Fsh. Serbicë e Ulët, Prizren 02.09.2020 – 10:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, ka dalë nga shtëpia e bashkëshortit të saj, më nuk ishte kthyer dhe nuk dihet vend ndodhja e saj. Rasti vazhdon të hetohet’, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post 6 raste të reja me Covid 19 në Prizren
Next post Ndahet nga jeta Zaim Muslia nga Dukagjini