• Tue. May 21st, 2024

ZYRTARE/ Skënder Gega trajneri i ri i Kukësit

Para 1 ore Luma Post lajmëroi se Skënder Gega do të jetë trajneri i ri i Kukësit.

Pak minuta më parë, klubi i Kukësit e ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Njoftimi i Klubit të Kukësit:

ZYRTARE!

Klubi i Kukësit njofton se trajneri i ri i skuadrës, do të jetë Skënder Gega, pasi palët kanë arritur ditën e sotme akordin.

Prezantimi i trajnerit të ri, do të bëhet ditën e hënë në sallën e konferencave në stadiumin “Air Albania”, në orën 11:00.

Klubi i uron mirëseardhjen trajnerit Gega dhe suksese me ekipin tonë!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *