• April 21, 2024 1:34 pm

Humbi jetën në një aksident me makinë, nesër homazhet për studenten nga Hasi

Ditën e nesërme në orën 11 në hollin e Fakultetit të Drejtësisë do të mbahen homazhet nga ana e Fakultetit dhe studentëve për humbjen e studentes Renada Muneka në një aksident tragjik me makinë.

23-vjeçarja nga Hasi ka humbur jetën javën e shkuar në një aksident me makinë në Durrës i cili i mori jetën.

‘U prehsh në paqe!’, shkruhet në postimin e faqes ‘Studentët denoncojnë’ bashkangjitur dhe me foton e së ndjerës.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *