Policia Kufitar e Morinit ka arrestuar një 41-vjeçar kosovar, pasi është kapur me dokumente të falsifikuara. Gjithashtu, është shpallur në kërkim një shtetas tjetër i dyshuar si i përfshirë në falsifikimin e dokumenteve. Njoftimi i policisë së Kukësit: Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik dhe Financiar në Drejtorinë […]

Në mungesë të investimeve të bashkisë dhe shtetit, banorët e fshatit Çajë, kanë vendosur që të investojnë vetë për të përmirësuar jetën e tyre. Ata kanë vendosur ndërtimin e një ure këmbësore, me qëllim lëvizjen sa më të thjeshtë të ture. Kjo urë këmbësore që lidh disa familje me qendrën […]