• Tue. May 21st, 2024

anulohet miqesorja

  • Home
  • Frika nga infektimi me Covid-19, Kukësi anulon miqësoren

Frika nga infektimi me Covid-19, Kukësi anulon miqësoren

Skuadra e Kukësit ka anuluar miqësoren me Kastriotin dhe del me një njoftim për këtë. Klubi verilindor bën me dije se e bën diçka të tillë për të mos rrezikuar…