1 euro bileta/ Nga 15 korriku nisin fluturimet nga aeroporti i Kukësit

Edi Rama ka bërë të ditur sot se në 15 korrik do të nisin fluturimet nga aeroporti i Kukësit.

Ja çfarë shkruan Edi Rama:

Se ç’ishin ca miq që thoshin Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit ishte sa për fushatë, po unë s’bëj asgjë sa për fushatë dhe çfarë bëj e them e çfarë them e bëj, kështu që bujrum me Air Albanian në portën e hapur të qiellit të Kukësit

Po nuk mbaron me kaq, lajme të tjera nga ky front së shpejti!

*** 1€ + taksat domethënë:

Kukës – Zyrih 12 EUR,

Zyrih – Kukës 28.66 EUR,

Kukës – Stamboll 12 EUR,

Stamboll – Kukës 23 EUR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

FOTO/ Një mesfushor elbasanlli për Kukësin

Fri Jun 11 , 2021
Kukësi ka nisur merkaton e sezonit të ri duke nënshkruar me mesfushorin nga Elbasani, Ardit Hila. Pas aventurave në Kosovë, Hila rikthehet në Superligën shqiptare. Njoftimin e ka bërë klubi i Kukësit me një postim në Facebook: Njoftimi i klubit të Kukësit: ZYRTARE! Ardit Hila eshte zyrtarisht futbollist i Kukesit […]