Gara me ski në Shishtavec, ja kush fitoi

Kampionat i skive në Shishtavec për skiatoret e kësaj zone, zhvillua në pistën tradicionale të ‘Kallanecit’.

Pas garës, u shpallën dhe tre fituesit e disiplinave.

Fituesit e garës:
Ergys Çaka, 20.5 sekonda
Kudret Beqa, 20.6
Klodjan Molla, 22.3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *