• Tue. May 28th, 2024

Morin

  • Home
  • Arrestohet në Morin, 53-vjeçari nga Peja

Arrestohet në Morin, 53-vjeçari nga Peja

Policia Kufitare e Shqipërisë ka njoftuar sot arrestimin e shtetasit Xh.K., 53 vjeç banues në Pejë, në Pikën Kufitare të Morinit. Shtetasi nga Kosova është arrestuar përkohësisht për t’u ekstraduar…

FOTO/ Kapen 9 kg kokaine ne Morin

Dy persona jane arrestuar ne doganen e Morinit pasi jane kapur me 9 kilograme kokaine ne makinen e tyre. Arrestimet jane bere ne anen e Kosoves, ne doganen e Vermices,…

Pa patentë dhe me sirianë në makinë, kapet i riu në Morin

Në kuadër të kontrolleve në akset rrugore dhe në kufirin e gjelbër, evidentohet dhe arrestohet në flagrancë një shtetas, për ‘Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit’ kundrejt fitimit…