• Tue. May 21st, 2024

votimet ne tropoje

  • Home
  • Ja si ndahen votat për kandidatët në Kukës, kush mori më shumë vota

Ja si ndahen votat për kandidatët në Kukës, kush mori më shumë vota

Kukësi është i pari qark që ka mbyllur procesin zgjedhor. Pasi mbylli numërimet për partitë, Kukësi ka mbyllur dhe numërimet për kandidatë. Në qarkun e Kukësit, kandidati që ka marrë…

Votat për kandidatët e PD dhe PS/ Ja kush e fitoi Tropojën

Qytetarët e Tropojës kanë votuar për kandidatët e tyre. Pasi i kanë dhënë votës partive, ata kanë përzgjedhur dhe kandidatët. Më poshtë mund të shikoni se si shpërndahen votat në…