Aksident me vdekje në Rrugën e Kombit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Kombit.

Aksidenti ka ndodhur tek mbikalimi Ndërfushas, ku automjeti ka dalë nga rruga dhe ka gjetur vdekjen drejtuesi i saj, Gersi Nikolli 35 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Morinë, në afërsi të fshatit Ndërfushaz,Mirditë, drejtuesi i mjetit tip ‘Volkswagen’ shtetasi G. N., 35 vjeç, ka humb kontrollin duke dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Kukësi luan sonte për historinë

Thu Sep 17 , 2020
Ditën e sotme janë plot 6 skuadra shqiptare që do të luajnë në paraeliminatoret e Europa Leagues. 3 skuadra të Kategorisë Superiore, 2 skuadra shqiptare të Maqedonisë dhe kampionia Kosovës do të kërkojnë me të gjitha mënyrat kualifikimin për më tej edhe pse kundërshtarët që kanë përballë janë shumë të […]