Aksidenti i rëndë në Rrugën e Kombit, shuhet një familje nga Kosova

Zbardhen detaje të reja nga aksidenti tragjik i ndodhur këtë mbrëmje në Rrugën e Kombit, prane karburant Toma

Aksidenti i rende ka aksin rrugor Rrëshen-Rubik.

Viktimat janë pjesëtarë të së njëjtës familje, nga Kosova.

Te vdekur kane mbetur burri, gruaja dhe 2 femije. Nje femije i trete eshte në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se dy automjete, një Citroen dhe një kamion, janë përplasur me njëri-tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Nga Zvicra drejt Tiranës, udhëtimi i fundit i familjes që u shua në Rrugën e Kombit

Fri Jan 15 , 2021
Nuk arritën as t’i shohin familjarët. Ajo çfarë panë ishte rruga Aeroport i Prishtinës deri në Rubik të Shqipërisë. Ky ishte rrugëtimi i fundit i familjes Avdijaj që mbrëmë u shuan në një aksident të tmerrshëm në Autostradën e Kombit rreth orës 19:00. E vetmja që mbijetoi, por që është […]