Kukësi përballet me Laçin, Hallaçi grumbullon 3 talente të reja

Ekipi i Kukësit ka mbyllur sot përgatitjet për ndeshjen ndaj Laçit.

Në kompleksin ‘Football Republic’, skuadra ka zhvilluar stërvitjen e fundit me Rraman Hallaçin para ndeshjes së javës së katërt, ku veç trajnerit Gega, mungesa janë edhe ato të Cooper dhe Hetemaj që ndodhen në karantinë, por fatmirësisht pa shqetësime.

Për ndeshjen ndaj Laçit, Hallaçi ka grumbulluar për herë të parë edhe 3 talente nga Kukësi U21.

Xheron Osma, Kristi Karaj dhe Irvi Bylyku do të jenë me skuadrën në Elbasan të gatshëm për ndeshjen ndaj Laçit.

Ekipi ka udhëtuar sot drejt Elbasanit dhe do të qëndrojë i grumbulluar.

Ndeshja ndaj Laçit luhet nesër duke nisur nga ora 16:45 dhe do të transmetohet në Supersport 3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Pas 27 rasteve pozitive të djeshme, sot Kukësi pa asnjë rast të ri

Tue Nov 24 , 2020
Pas rasteve të shumta të ditës së djeshme me koronavirus në Kukës, sot qyteti ynë nuk është në listën e ministrisë së Shëndetësisë. Një ditë më parë në Kukës ishin 27 raste të reja me Covid-19, ndërsa sot asnjë. Gjithashtu zero raste janë edhe në Has dhe Tropojë, ku dje […]