Përmirësohet Skënder Gega, mesazh nga Turqia: Më keni mbushur zemrën

Lajme të mira vinë nga Turqia.

Trajneri i njohur, aktualisht i skuadrës verilindore të Kukësit, Skënder Gega, i cili drejt kohësh ishte i mbërthyer nga infektimi me Covid-19, por pas përkeqësimit të gjendjes u është nisur drejt Stambollit për një kurim më të specializuar, duket se e ka kaluar rrezikun.

Ai, nëpërmjet një mesazhi në rrjetet sociale, teksa i falënderon të gjithë për mbështetjen që i kanë dhënë, rrëfen edhe se është drejt përmirësimit dhe pritet që shpejt të shërohet.

‘Nuk gjej fjalë se sa shume dua te falenderoj te gjithe per mbeshtetjen dhe kurajon qe me keni dhene ne nje moment te veshtire per mua.

Mesazhet tuaja me kane mbushur zemren. Tani jam drejt permiresimit dhe shume shpejt drejt sherimit. Respect dhe mirenjohje nga une dhe familja ime.

Zoti ju bekofte S. Gega’, – shkruan trajneri i njohur Skënder Gega.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Rëndohet situata në Kukës, sot 18 raste të reja me koronavirus

Thu Nov 26 , 2020
Situata e koronavirusit në Kukës është rënduar ditët e fundit, ku dhjetëra raste janë duke u zbuluar çdo ditë. Ditën e sotme ministria e Shëndetësisë ka raportuar se janë 18 raste të reja në Kukës gjatë 24 orëve të fundit. Kjo e rrit akoma e më shumë numrin e të […]