Shkarkohet nënprefekti i Tropojës, ja kush e zëvendëson

Ditën e sotme është shkarkuar nënprefekti i Tropojës, Granit Kurmekaj.

Vendimi është bërë publik pas mesdite dhe në vend të tij është emëruar Mujo Gosturani.

Pritet të ketë edhe shkarkime të tjera, ku flitet dhe për një shkarkim të mundshëm nënprefektit të Kukësit.

Nuk dihen ende shkaqet e shkarkimit të nënprefektit Kurmekaj nga posti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Rikthehet koronavirusi/ Rekord rastesh në Tropojë

Sat Oct 24 , 2020
Tropoja duket se po vazhdon të jetë një vatër aktive gjatë tërë ditëve me raste të koronavirusit. Por ditën e sotme Tropoja kishte një rekord me raste të Covid-19. Plotë 11 raste sipas Ministrisë së Shëndetësisë. Njoftimi i plotë i Ministrisë së Shëndetësisë: Ju informojmë lidhur me situatën epidemiologjike në […]