• Tue. May 21st, 2024

arrestime ne dogane

  • Home
  • EMRAT/ 5 të arrestuar në Tiranë e Kukës, falsifikonin testet e Covid e çonin njerëzit në Kosovë

EMRAT/ 5 të arrestuar në Tiranë e Kukës, falsifikonin testet e Covid e çonin njerëzit në Kosovë

Pesë persona janë arrestuar nga policia, tre janë shpallur në kërkim dhe tre po ndiqen në gjendje të lirë me akuzën e falsifikimit të testeve COVID për të kaluar drejt…

Dy arrestime në doganë

Dy të rinj nga Prishtina janë vënë në pranga në doganën e Morinit, pasi akuzohen për trafik droge. Sipas policisë kufitare të Kukësit, dy të rinjtë me inicialet A. V.,…